banner377

Korona virüs aşısı için çalışan Prof. Dr. Ovalı’dan heyecanlandıran paylaşım

KORONA VİRÜS AŞISI İÇİN EKİBİYLE BİRLİKTE ÇALIŞMALAR YÜRÜTEN PROF. DR. ERCÜMEN OVALI'DAN TÜRKİYE'Yİ HEYECANLANDIRAN BİR PAYLAŞIM GELDİ. TWİTTER HESABINDAN AÇIKLAMA YAPAN OVALI, "ARTIK KURDUĞUMUZ SİSTEMİN GÜVENLİ OLDUĞU KANITLANDI. ŞİMDİ KAHRAMANLARIM İÇERİ GİRİYOR. 23 NİSAN İÇİN SÖZLEŞTİK" DEDİ.

Korona virüs aşısı için çalışan Prof. Dr. Ovalı’dan heyecanlandıran paylaşım

Korona virüs aşısı için ekibiyle birlikte çalışmalar yürüten Prof. Dr. Ercümen Ovalı’dan Türkiye’yi heyecanlandıran bir paylaşım geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Ovalı, "Artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. Şimdi kahramanlarım içeri giriyor. 23 Nisan için sözleştik" dedi.

Korona virüs aşısı geliştirmek için ekibiyle birlikte laboratuvarda kendini karantinaya alan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, bu sabah Türkiye’yi heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Ovalı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "7 gün 16 saat laboratuvarda çalıştıktan sonra artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. Şimdi kahramanlarım içeri giriyor. Kaldığım yerden onlar devam edecek. İlk ekip @YurtseverBulut, Gözde, Recai, sonra sayıları kademeli olarak artacak. 23 Nisan için sözleştik” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER