banner377

Korona virüs nedeniyle boş kalan Sultanahmet Meydanı havadan görüntülendi

DÜNYADA BİRÇOK ÜLKEDE ÖLÜMLERE SEBEP OLAN KORONA VİRÜSÜN TÜRKİYE'DE 47 KİŞİDE TESPİT EDİLMESİNİN ARDINDAN VATANDAŞLAR KALABALIK ORTAMLARDAN UZAKLAŞTI, TARİHİ SULTANAHMET MEYDANINI BOŞ KALDI. KORONA VİRÜS NEDENİYLE BOŞ KALAN SULTANAHMET MEYDANI HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Korona virüs nedeniyle boş kalan Sultanahmet Meydanı havadan görüntülendi

Dünyada birçok ülkede ölümlere sebep olan korona virüsün Türkiye’de 47 kişide tespit edilmesinin ardından vatandaşlar kalabalık ortamlardan uzaklaştı, tarihi Sultanahmet meydanını boş kaldı. Korona virüs nedeniyle boş kalan Sultanahmet Meydanı havadan görüntülendi.

Dünyada birçok ülkede ölümlere sebep olan korona virüsün Türkiye’de 47 kişide tespit edilmesinin ardından yetkililerden gelen ’Evden çıkmayın’ uyarısına uyan yerli ve yabancı turistler tarihi Sultanahmet meydanını boş bıraktı. Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyada etkisini gösteren korona virüsün Türkiye’de de görülmesinin ardından tedirginlik yaşayan vatandaşlar kalabalık ortamlardan uzaklaşmaya başladı. Türkiye’de de vak’aların artmasının ardından İstanbul’da bulunan tarihi mekanlar da boş kaldı. Her gün yüzlerce yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan Sultanahmet Meydanı’nda ise alışılmışın dışında görüntüler kameralara yansıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER