banner377

Koronavirüsü nedeniyle sessizliğe bürünen Üsküdar Meydanı havadan görüntülendi

DÜNYA ÜLKELERİNDE ÖLÜMLERE SEBEP OLAN KORONA VİRÜSÜN TÜRKİYE’DE GÖRÜLMESİNİN ARDINDAN VATANDAŞLAR, KALABALIK ORTAMLARDAN KAÇINMAYA BAŞLADI. ÜSKÜDAR MEYDANI GİBİ VATANDAŞLARIN YOĞUN BULUNDUĞU ALANLAR BOŞ KALDI.BOŞ KALAN ÜSKÜDAR MEYDANI İSE DRONE İLE GÖRÜNTÜLENDİ.

Koronavirüsü nedeniyle sessizliğe bürünen Üsküdar Meydanı havadan görüntülendi

Dünya ülkelerinde ölümlere sebep olan korona virüsün Türkiye’de görülmesinin ardından vatandaşlar, kalabalık ortamlardan kaçınmaya başladı. Üsküdar meydanı gibi vatandaşların yoğun bulunduğu alanlar boş kaldı.Boş kalan Üsküdar Meydanı ise drone ile görüntülendi.

Devlet yetkililerinin korona virüsüyle ilgili yaptığı açıklamalardan sonra her gün yerli ve yabancı binlerce vatandaşın bulunduğu Üsküdar Meydanı boş kaldı. Evde kal çağrısının ardından İstanbullular bu çağrıya karşılık verirken, kalabalık meydanlar bomboş kaldı. Normal şartlarda çok yoğun bir yaya trafiğinin olduğu Üsküdar Meydan korona virüs sonrası adeta sessizliğe büründü. Boş Kalan meydan drone ile havadan görüntülendi.Görüntülerde yok denilecek kadar az sayıda vatandaşın meydanda olduğu görülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER