banner377

(Özel) Hayvansever, sokak hayvanlarını beslemek için evinden çıktı

KORONA VİRÜSE KARŞI ÖNLEM ALMAK AMACIYLA VATANDAŞLAR EVDEN DIŞARI ÇIKMAYINCA SOKAK HAYVANLARI YEMEK BULMAKTA ZORLANMAYA BAŞLADI. SOKAK HAYVANLARINI DÜŞÜNEN BİR VATANDAŞ İSE SOKAK KEDİLERİNİ BESLEMEK İÇİN SOKAĞA ÇIKTI. KEDİLERİ BESLEDİĞİ ANLARI SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN PAYLAŞAN VATANDAŞ, HERKESİ SOKAK HAYVANLARI KONUSUNDA DUYARLI OLMAYA DAVET ETTİ.

(Özel) Hayvansever, sokak hayvanlarını beslemek için evinden çıktı

Korona virüse karşı önlem almak amacıyla vatandaşlar evden dışarı çıkmayınca sokak hayvanları yemek bulmakta zorlanmaya başladı. Sokak hayvanlarını düşünen bir vatandaş ise sokak kedilerini beslemek için sokağa çıktı. Kedileri beslediği anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan vatandaş, herkesi sokak hayvanları konusunda duyarlı olmaya davet etti.

Korona virüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında vatandaşlar evlerinde kalarak dışarı çıkmamaya başladı. Sokak hayvanları da kendilerini besleyen vatandaşların evlerinden çıkmaması sebebiyle yemek bulmakta zorlanmaya başladı. Hayvansever bir vatandaş ise sokak hayvanlarını beslemek için anlamlı bir adım attı. Vatandaş, sokakta yaşayan kedileri mama vererek besledi. O anları sosyal medya hesabı üzerinde paylaşan hayvansever, tüm vatandaşları da sokak hayvanları konusunda duyarlı olmaya davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER