banner377

Samsun’da sağlık çalışanlarına motivasyon artırıcı destek

ÇİN’DEN YAYILARAK TÜRKİYE’YE ULAŞAN KORONA VİRÜSÜ, EN ÇOK SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ETKİLEDİ. HAYATLARINI ORTAYA KOYARAK CANLA BAŞLA ÇALIŞAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI, YURDUN DÖRT BİR YANINDA HASTALARA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR. YEŞİLIRMAK ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ AŞ (YEPAŞ) SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL VERMEK VE MOTİVASYONLARINI ARTTIRMAK ADINA ONLARI UNUTMADIĞINI GÖSTERDİ. 7/24 ÇALIŞAN DOKTORLAR, HEMŞİRELER VE HASTA BAKICILAR EN BÜYÜK RİSK GRUBUNU OLUŞTURDUĞUNU BELİRTEN YEPAŞ GENEL MÜDÜRÜ ARİF AKŞAM , “SAĞLIĞIMIZIN ÖNEMİNİN FARKINA YENİDEN VARDIĞIMIZ BUGÜNLERDE, GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATARAK İNSAN HAYATI İÇİN BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE ÇALIŞAN TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MİNNETTARIZ VE İYİ Kİ VARSINIZ DİYORUZ’’ DEDİ.

Samsun’da sağlık çalışanlarına motivasyon artırıcı destek

Korona virüsünün Türkiye’de görülmesi üzerine sağlık çalışanları gece-gündüz demeden görevlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Samsun’da sağlık çalışanlarına motivasyon sağlayacak destek yapıldı.

Çin’den yayılarak Türkiye’ye ulaşan korona virüsü, en çok sağlık çalışanlarını etkiledi. Hayatlarını ortaya koyarak canla başla çalışan sağlık çalışanları, yurdun dört bir yanında hastalara hizmet vermeye devam ediyor. Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış AŞ.(YEPAŞ) sağlık çalışanlarına moral vermek ve motivasyonlarını arttırmak adına onları unutmadığını gösterdi. 7/24 çalışan doktorlar, hemşireler ve hasta bakıcılar en büyük risk grubunu oluşturduğunu belirten YEPAŞ Genel Müdürü Arif Akşam , “Sağlığımızın öneminin farkına yeniden vardığımız bugünlerde, gecesini gündüzüne katarak insan hayatı için büyük bir özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız ve iyi ki varsınız diyoruz’’ dedi.

YEPAŞ adına görevlendirilen yetkililer Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Gazi Devlet Hastanesi 112 Acil çalışanlarına destek ve motivasyon amaçlı ikramlar ulaştırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER