banner335

Şuhutlu 2 öğretmenden ’’Evde Kal’’ çağrısına klipli destek

AFYONKARAHİSAR'IN ŞUHUT İLÇESİNDE ZAFER ANADOLU LİSESİ VE YARIŞLI İLKOKULUNDA GÖREV YAPAN 2 ÖĞRETMEN YENİ TİP KORONA VİRÜSLE (KOVİD-19) MÜCADELE KAPSAMINDA ÇEKTİKLERİ KLİPLE "EVDE KAL" ÇAĞRISINA DESTEK VERDİ.

Şuhutlu 2 öğretmenden ’’Evde Kal’’ çağrısına klipli destek

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Zafer Anadolu Lisesi ve Yarışlı İlkokulunda görev yapan 2 öğretmen yeni tip korona virüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında çektikleri kliple "evde kal" çağrısına destek verdi.

Şuhut Zafer Anadolu Lisesi ve Yarışlı İlkokulu öğretmenleri Mehmet Keskin ve Süleyman Dönmez, korona virüsle mücadele kapsamında ’’evde kal’’ çağrısına düzenlemiş oldukları kliple destek verdi.

Öğretmen Mehmet Keskin ve Süleyman Dönmez, konuyla ilgili açıklamalarında, ’’Halkımızın dikkatini şu günlerde evde kalınması gerektiğine dikkat çekmek adına yöresel türkülerimizin sözlerini korona virüsüne uyarladık. Yöresel türkü olunca daha akılda kalacağını düşündük. Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın ve ülkemizin bugünlerde evde kalması vatanımızın salahı için önemli olduğunu düşünüyoruz’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER