banner335

Taksicilerin ve minibüsçülerin dezenfektan kuyruğu

ŞİŞLİ’DE BULUNAN BOŞ BİR BENZİN İSTASYONU DEZENFEKTASYON MERKEZİ HALİNE GETİRİLDİ. MERKEZE SABAH 08.00 İLE AKŞAM 20.00 ARASINDA GELEN TAKSİ, MİNİBÜS VE EMNİYET ARAÇLARINI EKİPLER TARAFINDAN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE DEZENFEKTE EDİLİYOR.

Taksicilerin ve minibüsçülerin dezenfektan kuyruğu

Şişli’de bulunan boş bir benzin istasyonu dezenfektasyon merkezi haline getirildi. Merkeze sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasında gelen taksi, minibüs ve emniyet araçlarını ekipler tarafından ücretsiz bir şekilde dezenfekte ediliyor.

Çin’de başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de görülmesinin ardından önlemler arttırıldı. Şişli boş benzin istasyonu dezenfekte merkezi haline getirildi. Merkeze sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasında gelen taksi, minibüs ve emniyet araçlarını ekipler tarafından dezenfekte ediliyor. Dezenfekte işlemi ücretsiz bir şekilde yapılıyor.

“İnşallah sağlık sorunu en kısa zamanda aşacağız”

“İnşallah sağlık sorunu en kısa zamanda aşacağız” diyen taksici Fikret bozkurt, “İnsanlar tedirgin bir bakışla yaklaşıyordu. Binmeli miyim, binmemeli miyim diye. Gündem de tamamen korana ile ilgili. İnşallah sağlık sorunu en kısa zamanda aşacağız. Her şeyde normale dönecek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER