banner377

Video sergisi Kill The Boss Galaeri N’de

NİLÜFER BELEDİYESİ FARKLI BİR SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. “PATRONU ÖLDÜR / KİLL THE BOSS” ADLI GRUP SERGİSİ GALERİ N’DE BURSALI SANATSEVERLERLE BULUŞTU.

Video sergisi Kill The Boss Galaeri N’de

Nilüfer Belediyesi farklı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. “Patronu Öldür / Kill The Boss” adlı grup sergisi Galeri N’de Bursalı sanatseverlerle buluştu. Video çalışmalarından oluşan sergi 19 Nisana kadar açık kalacak.

Nilüfer Belediyesi 29 Ekim Mahallesi’ndeki Galeri N’de farklı bir sergiyi meraklıları ile buluşturuyor. John Egleson’un yönettiği “Sisteme Darbe / The Shocked To The System” adlı filmin ana içeriğinden yola çıkarak hazırlanan “Patronu Öldür / Kill The Boss” adlı grup sergisi izlenime açıldı. Galeri N’de sanateverlerle buluşan video sergisi, uluslararası alanda tanınmış üretken sanatçıları bir araya getiriyor. Sergide Khaled Hafez, Regina Jose Galindo, Bruno Muzzolini, Ferhat Özgür, Steve Piccolo, Anri Sala ve Fani Zguro’nun çalışmaları yer alıyor. Sergide yer alan video çalışmaları ağırlıklı olarak, emek gücü, güvencesizlik, göç ve tüketim politikasından küresel pazarlamaya ve maddî krizleri içeren eleştirel yaklaşımlara vurgu yapıyor. Galeri N’deki “Patronu Öldür / Kill The Boss” adlı sergi 19 Nisan tarihine kadar izlenime açık kalacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER