Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş beldedeki çocuklara karne hediyesi olarak sine eğlencesi düzenledi. Çizgi film kahramanları ile dans eden çocuklar çizgi film izleyerek eğlendi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, beldede yaşayan yaklaşık 500 çocuk ile sinema etkinliğinde bir araya geldi. Gülüç Belediyesi tarafından etkinlik sırasında çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve uçan balon hediye etti. Çizgi film kahramanlarının maskotları ile çalan müzik eşliğinde doyasıya dans edip eğlenen çocuklar aileleri ile birlikte daha sonra çizgi film izledi. Etkinlikte konuşan Başkan Demirtaş, çocukları çok sevdiğini ve göreve geldiği günden bu yana çocuklara yönelik her türlü etkinliğe destek olduğunu ve bundan sonrada olmaya devam edeceğini söyledi. Demirtaş konuşmasında dedi:

“Değerli anne babalar, sevgili çocuklar; Bugün Gülüç Belediyesi olarak etkinliğimize hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sinema ve eğlence gösterilerimizi daha da artıracağız, çoğaltacağız. Sizleri seviyoruz, sizlerle birlikte olmaktan da gurur duyuyoruz. Öncelikle bugün burada bulunan anne babalara çocuklarımızı vatana millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum. Emeklerinizden dolayı da sizi tebrik ediyorum. Çünkü ileriki günlerde bu çocuklarımız hayırlı birer evlat olacaklar, vatanı milleti yönetecekler. Bu çocukları en güzel şekilde büyüttüğünüz için sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Sevgili çocuklar; sizlere yaptığımız çizgi film, sinema gösterileri ve figüran masal kahramanlarıyla birlikte, 15 tatilden çıktınız ve pazartesi günü eğitime başlayacaksınız. Size bir eğlence sunmak istedik, anne babalarınızla birlikte olmaktan son derece onurlu ve gururluyum. Sizi seviyoruz, sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Bugün burada hep birlikte eğleneceğiz, enerjinizi atacağız ve size çeşitli etkinlikler yapacağız. Pamuk şekeri verecek, patlamış mısır yapacak, uçan balonlarımız olacak. Gördüğünüz masal kahramanları ve çizgi film karakteri maskotlarımız ile birlikte oynayacağız. Sizi seviyorum, sizlerle birlikte olmaktan onurlu ve gururluyum. Saygıdeğer anne ve babalara bir kez daha teşekkür ediyorum. Eğlenceye devam diyor, hepinize saygılarımı sunuyorum. Allah’a emanet olun.”

Aileler ve çocuklar Başkan Demirtaş ile fotoğraf çektirip, düzenlenen etkinlikten dolayı kendisine teşekkür etti.