Kazada 5 kişi yaralandı

Erzincan'da meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. Araç içerisinde sıkışan bir kişi Sivil Savunma ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrası kurtarıldı.

Kazada 5 kişi yaralandı

Erzincan Çevreyolu üzerinde, organize sanayi bölgesi kavşağında, iki kamyonun çarpışması neticesinde yaşanan trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Çevre yoluna çıkmak isteyen Murat Taştan yönetimindeki 61 K 0909 plakalı kamyon ile çevre yoluna kontrolsüz bir biçimde çıktı. Taştan yönetimindeki kamyon, o sırada Erzincan'dan Gümüşhane istikametine giden Şehri Sönmez yönetiminde ki 25 FF 949 plakalı kamyona çarptıktan sonra çevre yolunun üzerinde yan yattı.

25 FF 949 plakalı kamyon içerisinde bulunan sürücü Şehri Sönmez ve Şerafettin Turan, yaralandı. Araçta sıkışan Sönmez ve Turan, Sivil Savunma ekiplerinin yarım saat süren çalışması sonrasında araçtan çıkarılabildi. Aynı araçta bulunan Yusuf Güner ve Orhan Korkmaz ise hafif şekilde yaralandı. Yaralılar 112 Acil servis ambulansları ile Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER