banner377

Mehmetçik Vakfı Mevlit Okuttu

TSK Mehmetçik Vakfı tarafından; Genel Müdürlük ve Temsilciliklerin bulunduğu illerde Aziz Şehitlerimiz için mevlit okutuldu.

Mehmetçik Vakfı Mevlit Okuttu

TSK Mehmetçik Vakfı tarafından; Genel Müdürlük ve Temsilciliklerin bulunduğu illerde Aziz Şehitlerimiz için mevlit okutuldu. Bu kapsamda Erzurum’da Üniversite Camisi’nde ve Bayburt’ta Yakutiye Yeni Cami’de okunan mevlit yoğun ilgi gördü.

Konuyla ilgili TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliğinden yapılan açıklama şu şekilde:

“Vatanımızın bütünlüğü ve ulusumuzun güvenliği uğruna canlarını hiçe sayan aziz şehitlerimiz için TSK Mehmetçik Vakfı tarafından Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Samsun, Bursa, Erzurum ve Bayburt illerinde mevlit okutuldu. Bu kapsamda Erzurum Üniversite Camisi ile Bayburt Yakutiye Yeni Cami’de Cuma Namazı öncesi okutulan mevlide şehit ailelerimiz, gazilerimiz, bağışçılarımız ile Erzurumlu ve Bayburtlu hemşehrilerimiz yoğun ilgi gösterdiler. Mevlidimizi okuyan değerli mevlithanlarımız ile mevlidimize iştirak eden tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyoruz. Bu vesileyle; Aziz Şehitlerimize, ebediyete intikal etmiş gazilerimiz ile bağışçılarımıza Allah'tan rahmet, şehitlerimizin geride kalan ailelerine, hayatta olan gazilerimiz ile bağışçılarımıza sağlık ve esenlikler diliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER