Tekzen Erzincan mağazasında yıldönümü indirimi

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, birinci yılını kutlayan Erzincan mağazasına özel Şubat ayı sonuna kadar devam edecek özel bir kampanya düzenledi

Tekzen Erzincan mağazasında yıldönümü indirimi

Geçtiğimiz yıl Ermerkez AVM’de açıtığı mağazasıyla Erzincan’daki ilk ulusal Ev Güzelleştirme Merkezi olan Tekzen, birinci yılını yıldönümüne özel kampanyalar ile kutluyor.

Tekzen Erzincanlılara özel düzenlediği indirim kampanyasına ek olarak TekzenKART ile tek seferde 150TL ve üzeri alışverişlere 20TL puan hediye ediyor.

Erzincan mağazasının birinci yıldönümüne ilişkin açıklama yapan Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya; “Teken olarak Türkiye’nin her ilinde bir mağaza açma hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Erzincan’da birinci yılımızı doldurduk. Bölgedeki müşterilerimize bugüne kadar gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Erzincan mağazamızda bölgeye özel ürün çeşitliliği ve cazip fiyatlı kampanyalarımızlahizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin dört bir yanına yayılan mağazalarında müşterilerine on binlerce ürün çeşidiyle kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunan Tekzen, Erzincan mağazasında da mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar bir çok kategoriyi tüketici ile buluşturuyor.

Tekzen’in Erzincan mağazasının yıldönümü kutlamasına özel düzenlediği kampanya kapsamında; Sümela Ceviz Masa Seti (4 Sandalye+1 Masa) 499,90 TL yerine 449,90 TL, Çok Amaçlı Dolap 2 Kapaklı 1 Çekmeceli 239,90 TL yerine 189,90 TL, Plus 3 Kapılı 2 Çekmeceli Aynalı Gardırop 849,00 TL yerine 699,00 TL, Standart Mutfak 240 Cm Parlak Beyaz/ Belly Tezgah 1.299,00 TL yerine 1.199,00 TL, Modern Tekli Krom Sarkıt 40cm 99,99 TL yerine 69,99 TL, GoldMaster Poyraz Saç Kurutma Fön Makinesi 2400w 199,90 TL yerine 149,90 TL fiyatları üzerinden satışa sunuluyor. Fırsatlar bir çok üründe geçerli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER