banner335

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’dan 81 ildeki 16 okula kestane şekeri

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK'UN SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI, " ÇOCUKLAR EVDE SIKILDIĞINIZI, OKULU ÖZLEDİĞİNİZİ BİLİYORUM. BURADAN SÖZ OLSUN, OKULU DÖNDÜĞÜMÜZ İLK GÜNÜNÜ İLK TENEFFÜSÜNÜ, O GÜNE ÖZEL OLARAK 40 DAKİKA YAPACAĞIZ" DEMESİNİN ARDINDAN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ'DA SOSOYAL MEDYA HESABINDAN DESTEK PAYLAŞIMINDA BULUNDU.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’dan 81 ildeki 16 okula kestane şekeri

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, sosyal medya hesabından, "Çocuklar, evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğünüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız" şeklindeki açıklamasının ardından, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da sosoyal medya hesabından destek paylaşımında bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, resmî sosyal medya hesabından Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un paylaşımının altına, "Şekerleri de bizden. 81 ile, her ilden de 16 okulumuza gönderelim. Bursa’dan tüm çocuklarımıza kucak dolusu sevgiler" yazarak cevapta bulundu. Kısa sürede akım haline gelen paylaşımlara diğer belediyelerden de destek gelmeye devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER