banner335

Vatandaşlar korona virüs uyarısını dikkate almayıp sahile akın etti

HATAY'DA VATANDAŞLAR KORONA VİRÜS SALGINI UYARILARINI DİKKATE ALMADAN SAMANDAĞ İLÇESİNDEKİ DÜNYANIN EN UZUN SAHİLLERİNDEN OLAN ÇEVLİK SAHİLİ'NE AKIN ETTİ. BURADA MANGAL YAKIP PİKNİK YAPAN VATANDAŞLAR SOSYAL MESAFEYE DİKKAT ETMEDEN VAKİT GEÇİRDİ.

Vatandaşlar korona virüs uyarısını dikkate almayıp sahile akın etti

Hatay’da vatandaşlar korona virüs salgını uyarılarını dikkate almadan Samandağ ilçesindeki dünyanın en uzun sahillerinden olan Çevlik Sahili’ne akın etti. Burada mangal yakıp piknik yapan vatandaşlar sosyal mesafeye dikkat etmeden vakit geçirdi.

Hatay’da güzel havayı gören vatandaşlar korona virüs salgını uyarılarını dikkate almayıp sahile akın etti. Çocuklarıyla gezmeye gelenlerin yürüyüş yaptıkları ve sosyal mesafe uyarısına uymadıkları görüldü. Sahilde mangal yapanlar da dikkat çekti. Gezmeye gelen insanların sosyal mesafeyi de korumadıkları görüldü. Çevlik Sahili’nde işletme sahibi olan Kerem Dobriç, "Ciddi bir salgın var ama kimse bunu ciddiye almıyor. Hatay’ın gençlerin çoğu yurt dışında ve şuanda çoğu buraya geliyor. Yaşlılarımızı evde tutalım. Sahile gelerek bana hiç bulaşmayacakmış gibi düşüncelere kapılmayın" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER