banner377

Bayraklı’da piyano resitali

BAYRAKLI BELEDİYESİNİN 6-12 YAŞ ARASINDAKİ PİYANO KURSİYERLERİ, PERFORMANSLARIYLA PROFESYONELLERİ ARATMADI.

Bayraklı’da piyano resitali

Bayraklı Belediyesi piyano kursiyerleri, eğitmenleri Özlem Menokan öncülüğündeki performansıyla dikkat çekerken, yoğun katılımla gerçekleşen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Bayraklı Belediyesinin 6-12 yaş arasındaki piyano kursiyerleri, performanslarıyla profesyonelleri aratmadı. Piyano eğitmeni Özlem Menokan yönetimindeki 23 kişilik gösteri grubu, izleyenlerden tam not aldı. Postacılar İsmet İnönü Kültür Merkezinde düzenlenen ’Küçük kursiyerlerden piyano resitali’ başlıklı etkinliğe, aileler ve kursiyerlerin arkadaşları da büyük ilgi gösterdi. Gösteriyi Tunceli Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de izledi. Büyük beğeni toplayan etkinlik sonrası izleyenler minik kursiyerleri ayakta alkışladı.

Çocukların sosyal ve kültürel aktivitelerle gelişimlerine katkı sağlamak istediklerini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim için çok önemli, çok değerli. Onların sanata olan ilgilerini keşfetmek, geleceğin sanatçılarının yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu doğrultuda açtığımız kurslara katılan tüm çocuklarımızı kutluyorum. Bu tür etkinliklerimiz ve kurslarımız devam edecek. Her şey geleceğimiz olan çocuklarımız için" diye belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER