Spor yaparken kullanılan ayakkabılar farklılık göstermektedir. Özel olarak kullanılan bu ayakkabıların fiziki özellikleri de farklılık göstermektedir.

Spor yaparken kullanılan ayakkabılar farklılık göstermektedir. Özel olarak kullanılan bu ayakkabıların fiziki özellikleri de farklılık göstermektedir. Kırampon modelleri işte bu farklı ve özel yapım ayakkabılardır. Kıramponların alt kısmında bulunan özel taban sayesinde daha az enerji harcanarak çok daha fazla performans sağlanabilmektedir. Kıramponlar kullanım sırasında ayakların çok daha fazla rahat etmesini sağlarken daha fazla hareket için imkan sağlamaktadır.

Spor yaparken terleyen sporcular ayakkabılarının özel tasarım olması sayesinde herhangi bir rahatsızlık hissetmeden sporlarını tamamlamaktadır. Ayak yapısına uygun ve havalandırma özelliği sayesinde ayakların zarar görmesinin önüne geçilmektedir.  Kırampon kullanan sporcular özel alanlarda bu ayakkabıları kullanabilmektedir.

Kırampon Modelleri

Gelin damatların yeni tercihi fotoğraf platoları Gelin damatların yeni tercihi fotoğraf platoları

Spor müsabakalarından ayakkabıların performansın ortaya koyulmasında çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Kırampon modelleri işte en yüksek performansın ortaya konulması için tasarlanmış modellerdir.  Bu ayakkabıları kullanan sporcuların sakatlanma riski en aza inerken sağlıklı bir şekilde spor yapmaları da sağlanmış olmaktadır. Farklı ve canlı renklere sahip olan bu ayakkabıları incelemek ve satın almak için https://www.lescon.com.tr/krampon/ sayfasını inceleyebilirsiniz.