banner377

Çaldıkları motosikletle hırsızlık yaparken yakalandılar

KOCAELİ’NİN KANDIRA İLÇESİNDE ÇALDIKLARI BİR MOTOSİKLETLE İZMİT İLÇESİNDE GİTTİKLERİ BİR AKARYAKIT İSTASYONUNDAN MADENİ PARA VE ASMA KİLİT ÇALAN 2 KİŞİ, BEKÇİ EKİPLERİNİN ŞÜPHESİ ÜZERİNE YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI.

Çaldıkları motosikletle hırsızlık yaparken yakalandılar

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde çaldıkları bir motosikletle İzmit ilçesinde gittikleri bir akaryakıt istasyonundan madeni para ve asma kilit çalan 2 kişi, bekçi ekiplerinin şüphesi üzerine yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre, gece saatlerinde İzmit ilçesi Turan Güneş Caddesi’nde devriye atan mahalle bekçilerini gören 2 şahıs koşmaya çalıştı. Ekipler tarafından kovalamaca sonucunda şahıslar kısa süre sonra yakalandı. isimlerinin A.A. (20) ve K.D. (17) olduğu belirlenen şahısların yapılan üst aramalarında 56 TL’lik madeni para ve asma kilitler çıktı. Yapılan incelemelerde şahısların madeni para ve asma kilitleri cadde üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonundan çaldıkları belirlendi. Şahısların yakalandığı yerde bir motosiklet bulundu. Yapılan incelemelerde motosikletin Kandıra ilçesinde yaşayan bir vatandaşa ait olduğu ve bir süre önce K.D. tarafından çalındığı belirlendi.

Gözaltına alınan şahıslar İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Şahıslar emniyette yapılan işlemlerinin ardından Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER