banner377

Engelli vatandaştan Başkan Hürriyet’e teşekkür

İZMİT’TE EVİNİN BAHÇE DÜZENLEMESİ İÇİN DIŞARIDAN HİZMET ALMAK ZORUNDA OLUP KORONA VİRÜS NEDENİYLE HİZMET ALAMAYAN ENGELLİ VATANDAŞIN YARDIMINA İZMİT BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KOŞTU.

Engelli vatandaştan Başkan Hürriyet’e teşekkür

İzmit’te evinin bahçe düzenlemesi için dışarıdan hizmet almak zorunda olup korona virüs nedeniyle hizmet alamayan engelli vatandaşın yardımına İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri koştu.

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, evinin bahçesini budamak için dışarından hizmet almak zorunda olup korona virüs sebebiyle hizmet alamayan Hatipköy Mahallesi Kemal Çelebi Caddesi’nde ikamet eden engelli vatandaşın yardımına koştu. İzmit Belediyesine ulaşarak yardım talebinde bulunan engelli vatandaşın bahçesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yenileme ve bakım çalışması gerçekleştirdi.

Büyük bir özenle yeniden düzenlenen bahçede İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri gün boyu titizlikle çalıştı. Ekipler yürüttükleri çalışmanın ardından bahçede meydana gelen kirliliği de temizledi. Ağaç budaması, toprak düzenlemesi ve tırpanlama işlemlerini yürüten ekiplere desteklerinden ötürü ev sahibi ve mahalle sakinleri teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER