banner377

Kocaeli aile hekimlerinden Kocaman’a teşekkür

KOCAELİ AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ, KORONA VİRÜSÜN ORTAYA ÇIKTIĞI İLK GÜNLERDEN İTİBAREN ALDIĞI ÖNLEMLER VE KENDİLERİNE YÖNELİK DESTEK ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI KARTEPE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KOCAMAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER.

Kocaeli aile hekimlerinden Kocaman’a teşekkür

Kocaeli Aile Hekimleri Derneği, korona virüsün ortaya çıktığı ilk günlerden itibaren aldığı önlemler ve kendilerine yönelik destek çalışmalarından dolayı Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’a teşekkür ettiler.

Kartepe Belediyesi’nin korona virüs önleme ve mücadele çalışmalarına aile hekimlerinden teşekkür geldi. Korona virüs salgının Türkiye’ye yayılması sonrasında canlarını riske atarak görevlerini yerine getirmeye çalışan sağlık çalışanları, Kartepe Belediyesi tarafından kendilerine verilen desteğe sosyal medya mesajı ile teşekkür ettiler. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman tarafından virüsle mücadele çalışmaları kapsamında sağlık çalışanlarına bağışıklığı arttırıcı yiyecek malzemeleri ve koruyucu ekipman desteği verilmişti. Verilen desteklerden memnun kalan Kocaeli Aile Hekimleri Derneği, sosyal medyadan yayınladıkları mesaj ile Başkan Kocaman ve ekibine teşekkür ettiler.

Öte yandan Kartepe Belediye’sinin KAR-MEK kurslarında ürettiği korucuyu malzemeler, İlçe Sağlık Müdürlüğü ile koordineli olarak, öncelikli merkezlere dağıtılmaya devam ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER