banner377

Kaymakam Doğan, yol uygulamalarını denetledi

KONYA’NIN DEREBUCAK İLÇE KAYMAKAMI COŞKUN DOĞAN, KORONA VİRÜS SALGININA KARŞI ALINAN ÖNLEMLER ÇERÇEVESİNDE GİRİŞ ÇIKIŞIN YASAK OLDUĞU KONYA'NIN ANTALYA SINIRINDA POLİS VE JANDARMA EKİPLERİNİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ YOL UYGULAMALARINI DENETLEDİ.

Kaymakam Doğan, yol uygulamalarını denetledi

Konya’nın Derebucak İlçe Kaymakamı Coşkun Doğan, korona virüs salgınına karşı alınan önlemler çerçevesinde giriş çıkışın yasak olduğu Konya’nın Antalya sınırında polis ve jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği yol uygulamalarını denetledi.

Konya’nın Antalya İbradı ile olan il sınırında İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince yürütülen yol uygulaması faaliyetlerini denetleyen Kaymakam Doğan, vatandaşlara nazik ve kibar olunması hususunda azami derecede dikkatli davranılmasını istedi. Korona virüs tedbirleri çerçevesinde kurallara uyan ve Gembos Ovası’nda üretim yapan çiftçilere ise yardımcı olunması talimatını veren Doğan, görevli polis memurlarına çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaymakam Doğan, Antalya il sınırındaki Jandarma ekiplerinin yürüttüğü yol uygulamasını da denetledi. Ekiplerin büyük bir fedakarlıkla çalıştığına tanık olduğunu vurgulayarak teşekkür eden Kaymakam Doğan, aynı ciddiyet ve disiplin anlayışı içerisinde uygulamaların sürdürülmesini istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER