Kuryenet nedir?  Ne işe yarar? Erzincan da Kuryenet var mı? Sizler için araştırdık ve derledik.

Kuryenet: kurumsal firmalara hizmet veren, dağıtım işi ile uğraşan Türkiye’nin her köşesine ‘’hızlı ve güvenli teslim’’ prensibi ile hizmet veren popüler bir posta işletmesidir. Barkod sistemi ile gönderi takibi yapabilen ilk Türk firmasıdır. Kuryenet; dağıtım sektörüne birçok yeniliği getiren ve bugün tüm sektörde barkod sisteminin kullanılmasını sağlayan öncü firmadır. Randevulu teslimat, kimlik tespiti, imza, kişiye özel teslimat, akıllı otomasyon teknolojiler gibi tüm posta sektörünün hizmet kalitesini yükselten uygulamalarda başrol oynamıştır.

Kargo teslimat sürecinde kurye belirttiğiniz adreste sizi bulamazsa siparişinizi teslim etmek için sizinle irtibata geçecektir. Dağıtım aşamasında olan Banka kartı veya kredi kartını kart sahibi dışında herhangi birinin teslim alması, muhafaza etmesi mümkün değildir. İl merkezlerinde1 ile 3 gün, köylerde ve merkeze uzak yerleşim yerlerinde 1 ile 5 gün içerisinde, ileri tarihli anlaşmalarda ise belirtilen tarihlerde ülkenin her bölgesine teslimat gerçekleştirilmektedir. Kontratsız ürünlerde adreste olunmaması halinde ilgili kargo şubesine gidecektir ve 3 iş günü içinde alınması gerekmektedir. Teslim alınmayan kargolar göndericinin bilgisi dâhilinde çıkış şubesine geri gönderilir. Gönderinizin durumunu 444 93 93 numaralı çağrı merkezinden sorgulatabilirsiniz veya www.kuryenet.com.tr adresinden kendi şifreniz ile, sahadaki alıcılar ise Takip numarası (barkod) bildirimi ile gönderi durumunu takip edebilirler. Sorgulama yapabilmek için takip numaranızın ilk 12 hanesini yazmanız yeterli olacaktır. Hızlı erişim için [email protected]  mail gönderimi yapılabilir.

Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı’ndan mart ayında 29 bin 680 yolcu faydalandı Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı’ndan mart ayında 29 bin 680 yolcu faydalandı

Erzincan İnönü Mahallesi Ordu caddesi Ordu çarşısında bulunan Kuryenet firması genellikle hafta içi 17:00 ile 18:30 saatleri arasında, cumartesi günleri ise 16:00-18:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır. Pazar günleri ise hafta tatili olduğu için dağıtım yapılmamaktadır. Genellikle bankaların kart tesliminde, sözleşmeli ve kontratlı evrakların gönderiminde tercih ettikleri Kuryenet güvenilirliğiyle de ön plandadır. Firmanın hızlı bir şekilde teslimat yaptığı bildirilmektedir. Çağrı merkezine 444 93 93 numaralı hattan 7 gün 24 saat, Erzincan Kuryenet Firmasına ise 0446 224 05 91 numarası üzerinden ulaşılabilir.