Ankara Ambar Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Ankara Ambar Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Lüks Kadın Giyim Énnush Markası Hakkında

Énnush, kurucusunun pandemiden sonra normal hayata geri dönmeye, kadınların güzelliklerini ve kadınlıklarını kucaklamalarına olanak tanıyan kıyafetler yaratmaya olan arzusuyla doğdu.

Ènnush, markanın kurucusunun kız kardeşine taktığı bir isim. Çalışkan, güçlü ve sosyal kadın anlamına gelen Inas, özel ihtiyaçları olan bir kadın olsa da bu onu için hiçbir zaman zorlamadı ve ona engel olmadı. Aksine Inas, her zaman ne istediğini bilen, günlük hayatta karşılaşabileceği tüm zorlukları istikrarlı bir şekilde aşabilen, aklına koyduğunu yapan, bağımsız ve güçlü bir kadın. Kurallara aykırı davranan ve kendisi için belirlenen kurallara uymayan; bunun yerine kendi kurallarını kendi koyan...

O, Énnush’un doğmasındaki en büyük ilham.

Inas’ın markanın DNA’sına işleyen bağımsız ve güçlü duruşundan ilhamla; Ènnush'un amacı, kadınları kendilerini sevmeyi ve içlerindeki gerçek güzellikleri görmelerini sağlayacak ilhamı vermek. Markanın kurucusu “Kadınları tanımlamak değil, onlara güç vermek istiyorum. Kadınlar olarak kendi bedenimizde rahat, mutlu, güçlü ve özgüvenli olmamızı, kendi kendimizin ilham kaynağı olmamızı istiyorum.” sözleriyle, kadınların giydiklerinde kendilerini iyi ve güçlü hissedecekleri tasarımlar sunan koleksiyonların çıkış noktasını açıklıyor. Énnush, feminenliğini benimseyebilen, kendisini mutlu eden şeyleri giyen ve görünüşünden emin olan bağımsız kadınlar için tasarımlar yaparken şıklığı ve güçlü duruşlarıyla da dikkat çekmelerini sağlıyor.

Kadınsı hatları vurgulayan modern siluetler ve çarpıcı formlar, kumaş detaylarıyla desteklenirken, günümüz kadınlarına doğuştan gelen dişiliklerini tasarımları ile hatırlatıp, auralarını ve duruşlarını güçlendiriyor.

Elegan tasarımların modern siluetlere büründüğü Énnush koleksiyonlarında özel günler ve davetler için sunduğu nefes kesiciler elbise, asimetrik detaylarla göz kamaştıran etek-crop top takımlar ve drape detaylarıyla öne çıkan tulumların yanı sıra, günlük giyimde stil sahibi bir duruş yakalamak isteyenler için de elbise, etek ve bluz seçenekler bulunuyor. İkonik “little black dress” tasarımlarına özgün bir yorum katan Énnush, şıklığından ödün vermeden gündüzden geceye kolayca geçiş yapmanızı sağlayan, zamansız şıklığı kusursuz formları, kaliteli kumaşları ve göz alıcı renk paleti ile sunuyor.

Bulunduğu ortamda çaba sarf etmeden dikkatleri üzerine çekmek isteyen tüm kadınlara kendi güçlü taraflarını keşfedebilecekleri, giydiklerinde güçlü, özgüvenli ve rahat hissedebilecekleri bir parça sunan Énnush’u, ennush.com, Beymen.com ve Beymen mağazalarında bulabilirsiniz.