banner377

Performans Sokağı’ndaki Melek Mosso Konserine Müzikseverlerden Büyük İlgi

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nin en önemli tarihi yapılarından biri olan Grand Pera’da yer alan Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Performans Sokağı’nda 1 Eylül Cumartesi akşamı genç şarkıcı Melek Mosso vardı. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği açık hava sokak konserinde, eğlence ve müzik geç saatlere kadar devam etti.

Performans Sokağı’ndaki Melek Mosso Konserine Müzikseverlerden Büyük İlgi

İstanbulluların yeni buluşma noktası Grand Pera’da bulunan, Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi olan Performans Sokağı konserleri 1 Eylül Cumartesi akşamı genç şarkıcı Melek Mosso ile başladı. Müzik tutkunlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen açık hava sokak konserinde Melek Mosso, “Umrumda Değil”, “Vursalar Ölemem” ve “Arzular Arsız” gibi sevilen coverlarının yanı sıra kendi şarkıları “Kedi” ve “Gölgen Yeter”i seslendirdi. Başarılı performansıyla dikkat çeken Melek Mosso, Beyoğlu’nun büyülü atmosferini yansıtan bu benzersiz mekanda müzikseverlere eşsiz deneyim yaşattı.

Performans Sokağı 15 Eylül Cumartesi akşamı ise efsane Rock müzik grubu Kurtalan Ekspres ve son dönemin parlayan yıldızı genç vokalist Emir Can İğrek’i ağırlayacak. Konserin biletlerine Grand Pera gişelerden ve Biletix’ten ulaşabilir, 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER