banner377

Kızıltepe’nin gönül elçileri evde börek yapıp yaşlılara götürüyor

MARDİN’İN KIZILTEPE İLÇESİNDE GÖNÜL ELÇİLERİ EKİBİ EVLERİNDE HAZIRLADIKLARI BAŞTA VE BÖREKLERİ KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 65 YAŞ VE ÜSTÜ İLE KRONİK RAHATSIZLIĞI OLANLARA ULAŞTIRIYOR. SELMAN GÜNEŞ' MARDİN İHA

Kızıltepe’nin gönül elçileri evde börek yapıp yaşlılara götürüyor

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde Gönül Elçileri ekibi evlerinde hazırladıkları pasta ve börekleri koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara ulaştırıyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, İçişleri Bakanlığınca yayınlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi doğrultusunda, Kızıltepe’de Vefa Sosyal Destek Grubu 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılarken, Kızıltepe Gönül Elçileri ekibi de evlerinde yaptıkları pasta ve börekleri paketleyerek yaşlılara ulaştırdı.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın eşi Dilek Çam da evde yaptığı pastaları paketleyerek ilçedeki yaşlılara gönderdi. Çektiği video ile ’Evde Kal Türkiye’ çağrısına destek veren Dilek Çam, “Bizler evimizdeyiz. Evlerinden çıkamayan yaşlılarımızın yanındayız. Evinde kal Kızıltepe” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER