Milliyetçi Hareket Partisi 28.dönem Erzincan Milletvekili adayı Av. Yavuz Aksu seçim sonrası teşekkür mesajı yayımladı.

Aksu mesajında "Kıymetli hemşerilerim, Erzincan’da yaşayan aziz milletim.
Can Erzincan’ımızda; MHP İl ve İlçe Teşkilatı yönetimleri ve mensupları, kıymetli milletvekili aday arkadaşım, Erzincan Belediye Başkanımız, ilçe ve beldelerimizin değerli belediye başkanları, Ülkü Ocaklarının yiğit bozkurtları ve asenaları, , bizlere gönül veren yol arkadaşlarımız, gece gündüz fedakârca çalışmıştır. 
Önce Ülkem ve Milletim diyerek çıktığımız ülkü yolunda benlik davasına düşmeden tüm mücadelemizi verdik.
Cumhur ittifakının ruhuna uygun şekilde hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekili seçimleri noktasında milletimizin doğru adamlarla yola devam etmesi için köy köy dolaşıp projelerimizi anlattık.
Kaç seçmen olduğuna bakmaksızın memleketimizin en ücra köylerine dahi giderek vatandaşlarımızla bir araya gelip dertleriyle hemhal olmaya, gönüllerimizi bir arada tutmaya çalıştık.
Bizleri bir evladı olarak bağrına basan aziz milletimize sonsuz teşekkürler ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. 
Seçim boyunca söylediğim gibi milletvekilliği nasip işidir. Allah’ın takdiridir.
Seçim çalışmalarımız süresince sahada birlikte çalıştığımız tüm ülküdaşlarımıza, dualarını eksik etmeyen analarımıza, babalarımıza, gizli kahramanlarımıza çok teşekkür ederim.
Hiç kimse merak etmesin. Ne memleket sevdamız, ne milletimize olan aşkımız ne de bu hikâye burada kalmayacak. Milletimizle el ele veren Bozkurtlar yeniden üç hilalli kutlu sancağımız hak ettiği yere dikecektir.
Seçim sürecinde saygı ve hoşgörüyle yarıştığımız Akparti ve Chp milletvekillerimize hayırlı olsun. Memleketimize hayırlı ve güzel işler yapmaları dileğiyle milletvekilliklerinde başarılar diliyorum. 
Bizim hakkımız varsa helal olsun. Sizlerin de haklarınızı helal etmeniz dileğiyle. Allah’a emanet olun.
Ne mutlu Türk’üm diyene!" dedi.