Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 5 yıl boyunca Denizli’ye büyük emekler veren Büyükşehir Belediye Balkanı Osman Zolan’ı makamında ağırladı.

MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Türkiye’deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı çatısı altında birlikte çalıştıkları Denizli Büyükşehir Belediye Balkanı Osman Zolan’ı makamında ağırladı. Cumhur İttifakı olarak seçim sonrası ortak akıl ve istişare birliğini sürdürerek milletin ve devletin yararına çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Başkanı Yılmaz, “Biz Denizli şehrinde 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde önce ülkem ve milletim sonra partim ile ben anlayışıyla durmadan çalışıyoruz. Bizler Türkiye ve Türk yüzyılında ’Lider Türkiye’, Üretken Türkiye’ sloganıyla 20’de 20 hedefine ulaşmayı hedefliyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak yepyeni bir başarıya hep birlikte imza atacağız. Buna olan inancım tamdır. Denizli’yi hizmet edemeyen Cumhuriyet Halk Partisi’nden kurtaracağız. Cumhuriyet Halk Partisi’nin son kurultayında Selahattin Demirtaş’a selam gönderenleri halkımız sandığa gömecektir. Bilge liderimiz Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türk ve Türkiye yüzyılını inşa etmeye devam edeceğiz. Ben başkan Osman Zolan’a görevi süresince şehrimize sunduğu hizmet için teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte kendisine de başarılar diliyorum" dedi.

“Aldığımız bu görevi en şekilde hizmet ederek tamamladık”

2024 Türkiye yerel seçimleri için gece gündüz demeden çalıştıklarını ve ittifak ortakları ile birlikte yine bir başarı elde edeceklerini anlatan Denizli Büyükşehir Belediye Balkanı Osman Zolan, “Tabi 2019 yılında kurulmuş olan Cumhur İttifakı çerçevesinde iki genel başkanımızın biraya gelerek ülkemizi ve bayrağımızı daha ileriye taşıyacak bir karar verdiler. Şehrimizi yönetimi, gelişimine katkı sunmak gayesiyle de kurulan ittifak, 2019 yılında büyük bir başarıya kavuştu. Ben bu yürüyüşte destek veren başta il ve ilçe başkanlarımız olmak üzere tüm teşkilata teşekkür ederim. Aldığımız bu görevi en şekilde hizmet ederek tamamladık ve kentimize büyük yatırımlar kazandırdık” şeklinde konuştu.