Antalya’nın Döşemealtı ilçesinin İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mimar Emre Afacan, seçim kampanyası kapsamında sosyal medyayı da kullanarak halkla doğrudan iletişim kuruyor. Afacan, vatandaşların sorularına anında cevap veriyor ve sosyal medya üzerinden interaktif bir şekilde ilçenin sorunlarını gündeme getiriyor.

Sosyal medya hesapları aracılığıyla seçmenle etkileşimde bulunan Afacan, özellikle Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi platformlarda düzenlediği canlı yayınlar ve interaktif paylaşımlarla halkın nabzını tutuyor. Afacan, online platformlarda düzenlediği ankete dayalı etkinliklerle vatandaşların beklenti ve taleplerini doğrudan öğreniyor.

Erzincan’da 7/24 Bilinçli Nesiller Projesi kapsamında bilgilendirme yapıldı Erzincan’da 7/24 Bilinçli Nesiller Projesi kapsamında bilgilendirme yapıldı

Sosyal medya üzerinden "Döşemealtı’nda yeni bir heyecan" sloganıyla ve #MimarEmreAfacan #ÇokİYİGelecek #BirlikteBaşaracağız tag’larıyla yaptığı paylaşımlarda, ilçenin yüzyüze olduğu sorunlara ve çözüm önerilerine dair detaylı bilgiler veren Afacan, aynı zamanda vatandaşların görüş ve önerilerini alarak kampanyasını ’doğrudan katılımcı’ bir hale getiriyor. Adaylığının açıklandığı Kasım ayından bu yana sürekli saha vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinleyen Afacan, sosyal medya hesapları aracılığıyla ilçe sakinleriyle iletişimi 24 saat üzerinden yürütüyor.