Wuu Trade CEO’su olan Mithat Tuncer Tuncel ile görüşme gerçekleştirerek. Wuu Trade ile ilgili kendisine sorular sorduk.

Şirket CEO’su olan Mithat Tuncer Tuncel bizlere şu an için gelinen noktadan bahsetti.

“Wuu Trade'in gelebileceği yerleri şu anda sadece tahmin edebiliyoruz, fakat hayal edemiyoruz. Bu sebeple ileride hiç geri adım atmadan ilerleyebilmek adına emin adımlarla profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Wuu Trade hep istediğim bir projeydi ve şu an bunu başarmak üzereyiz.

60 kişilik yazılım ekibimiz şu anda Wuu Trade'in seçilen 3 finansal enstrümanından birinde, tek kişinin kendi başına oynayabileceği DEMO versiyonunu hazırladı ve Android telefonlara indirilebilir durumdadır. Yazılımcılarımız tüm özellikleriyle Wuu Trade için çalışmalarına devam etmektedir.

İsviçre ve İngiltere merkezli bir marka yönetim ajansıyla tüm grafik çalışmalarımız, sosyal medya yönetimleri ve web siteleri için anlaşmamızı sağladık.

Bünyemizde 22 yıl boyunca Akzonobel Firması'nın iletişim direktörü olan ve bunun içinde medya satın alma, iletişim stratejileri, bütçe yönetimi, reklam ve sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirecek olan Betül Değirmenci de bizimle. Reklam ajansıyla ilişkilerimizi kendisi yürütüyor ve ilerleyen zamanlarda tüm global planlamalarımızı kendisi yapacak.

Trade Yazılım Ltd. Şti şirketimiz, İzmir'de 100 milyon TL değerinde açılmıştır.

Wuu Token için düğmeye basıldı ve ön talepler toplamak için Tokenomic ve Whitepaper planlamaları yapılmaktadır.”

 

Wuu Trade, geliştirdiği yenilikçi çözümlerle finans sektöründe öne çıkan bir girişim. Şirket, gelecekte finans dünyasında önemli bir konuma sahip olabileceği öngörülen birçok projeyi hayata geçirmek için yatırımcı arayışına başladı.

Wuu Trade'in öncelikli hedefi, finans sektörüne yenilikler getirmek ve bu alanda yenilikçi çözümler sunarak yatırımcıların dikkatini çekmek. Şirket, geliştirdiği projelerle yatırımcıların kazançlarını artırmayı hedefliyor.

Wuu Token, şirketin en önemli projelerinden biridir. Tokenomic ve Whitepaper planlamaları yapılarak ön talepler toplanmaya başlandı. Wuu Token, finans sektöründe önemli bir konumda yer alması ve yatırımcılara önemli fırsatlar sunması için geliştiriliyor.

 Wuu’nun gelecekte finans sektöründe önemli bir yer edinebilecek bir girişim olarak dikkat çekiyor. Şirket, yenilikçi çözümleri ve hedefleriyle yatırımcıların ilgisini çekiyor ve yatırımcı arayışına devam ediyor.