banner377

Gülşehir’de halı saha tamamlanıyor

GÜLŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN 2014 YILINDA İHALE YOLU İLE İHALESİ YAPILARAK ÖZEL BİR FİRMA TARAFINDAN İŞLETMEYE AÇILMASINA RAĞMEN ŞARTLARI YERİNE GETİRİLMEMESİ ÜZERİNE ATIL BIRAKILAN KAPALI HALI SAHANIN YENİDEN HİZMETE AÇMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATAN GÜLŞEHİR BELEDİYE EKİPLERİNİN ÇALIŞMASI SON AŞAMAYA GELDİ.

Gülşehir’de halı saha tamamlanıyor

Gülşehir Belediyesi tarafından 2014 yılında ihale yolu ile ihalesi yapılarak özel bir firma tarafından işletmeye açılmasına rağmen şartları yerine getirilmemesi üzerine atıl bırakılan kapalı halı sahanın yeniden hizmete açmak için çalışma başlatan Gülşehir Belediye ekiplerinin çalışması son aşamaya geldi.

Belediye Başkanı Fatih Çiftci’nin talimatıyla kapalı halı sahada tadilat başlatan ekipler, yoğun bir çalışma yaparak halı sahayı tamamladı.

Tamamlanma aşamasında olan halı sahada incelemelerde bulunan Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftci, çalışmalar hakkında personelden bilgi aldı. Kapalı halı sahanın birkaç rötuş çalışması kaldığını belirten Başkan Çiftci, kapalı halı sahanın hayırlı olması ve kısa bir zaman diliminde ilçe halkının hizmetine sunulacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER