banner377

Polisler, minibüs, market ve 20 yaş altı denetim yaptı

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, MARKETLERDE, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA, DURAKLARDA VE UMUMA AÇIK YERLERDE, 20 YAŞ ALTI İLE 65 YAŞ ÜSTÜ VE KRONİK RAHATSIZLIĞI BULUNAN VATANDAŞLARI EVLERİNE DÖNMELERİ KONUSUNDA UYARDI. AYRICA EKİPLER, TOPLU ALIŞVERİŞ YAPILAN MAĞAZALARI DA DENETLEYEREK MASKESİ OLMAYAN VATANDAŞLARI İKAZ ETTİ.

Polisler, minibüs, market ve 20 yaş altı denetim yaptı

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, marketlerde, toplu taşıma araçlarında, duraklarda ve umuma açık yerlerde, 20 yaş altı ile 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşları evlerine dönmeleri konusunda uyardı. Ayrıca ekipler, toplu alışveriş yapılan mağazaları da denetleyerek maskesi olmayan vatandaşları ikaz etti.

Korona virüs tedbirleri kapsamında Niğde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri uygulamalarını artırdı. Ekipler uygulama kapsamında marketleri, toplu taşıma araçlarını ve umuma açık yerleri denetleyen ekipler, vatandaşlara uyarılarda bulundu. Toplu taşıma araçlarına maskesiz binen vatandaşları uyaran ekipler, sosyal mesafenin önemine dikkati çekti.

Öte yandan, Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de kentte kurulan pazar yerlerinde tek yerden giriş ve çıkış uygulaması başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER