Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince "Polisim Yanımda Geleceğim Güvende" projesiyle öğrenciler suçla mücadele konusunda bilgilendiriliyor.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından güvenlik hizmetlerine toplumun katılımı, suçla mücadele konusunda toplumun bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi amacıyla, kentte bulunan Fatih İlkokulu ve Melikşah İlkokulu’nda toplam 210 öğrenciye bilgilendirme yapılarak, bilgilendirici broşür ve hediyeler dağıtıldı.

Konu ile ilgili emniyetten yapılan açıklamada, “Çocuklar hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Geleceğimizin sağlıklı yetişen bireyleri için İl Emniyet Müdürlüğü olarak üzerimize düşenin daha fazlasını yapmak istediğimizden, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personellerimiz "Polisim Yanımda Geleceğim Güvende" projesiyle öğrencilerimizi bilgilendirmeye devam ediyorlar. Erzincan Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman yanınızdayız” ifadelerine yer verildi.