banner377

Altınordu Belediyesi’nden yaşlılara ‘vefa’

ALTINORDU BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA OLUŞTURAN ‘ALTINORDU VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU’NA GELEN TALEPLERİ YERİNE GETİRİRKEN, TALEPLERİ KARŞILANAN VATANDAŞLARDA BÜYÜK MUTLULUK YAŞIYOR.

Altınordu Belediyesi’nden yaşlılara ‘vefa’

Altınordu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında oluşturan ‘Altınordu Vefa Sosyal Destek Grubu’na gelen talepleri yerine getirirken, talepleri karşılanan vatandaşlarda büyük mutluluk yaşıyor.

Virüs salgının başladığı ilk andan bu yana çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi, şehirde tüm dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Altınordu Belediyesi, Ordu Valiliği ve Altınordu Kaymakamlığı himayesinde oluşturulan Altınordu Vefa Sosyal Destek Grubu’na da önemli katkılar veriyor. Oluşturulan destek grubuna gelen talepleri değerlendiren Altınordu Belediyesi Zabıta personeli bu talepleri özverili bir şekilde yerine getiriyor.

Taleplerinin karşılanmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar ise uygulamadan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER