Antalya’da bir evin önünde park halinde olan otomobil, yanarak kullanılamaz hale geldi. Aracın aynı anda ön ve arka kısımlarının alev alması nedeniyle kundaklama iddiasına yönelik çalışma başlatıldı.

Olay, Manavgat ilçesi Aşağı Işıklar Mahallesi Merkez Sokak üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Pınar Tunç’a ait olduğu belirlenen Honda Civic marka otomobil, gece çıkan yangında tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. İhbar üzerine olay yerine gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Manavgat Birimi’ne bağlı ekipler, alevlere müdahalede bulundu. Araç kullanılamaz hale gelirken, otomobilin hem ön hem de arka kısmından aynı anda yanmaya başlaması ve araç sahibinin ifadeleri kundaklama ihtimalini de beraberinde getirdi.

Tuzla’da piyasa değeri 12 milyon lira olan kaçak akaryakıt ele geçirildi Tuzla’da piyasa değeri 12 milyon lira olan kaçak akaryakıt ele geçirildi

Güvenlik güçleri elde edilen bilgiler doğrultusunda aracı yaktığı değerlendirilen şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.