banner377

AK Partili Turan’dan ‘Milli Dayanışma’ kampanyasına davet

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ VE ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ BÜLENT TURAN, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, KORANA (COVİD-19) VİRÜSÜYLE MÜCADELE KAPSAMINDA, ‘BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM’ SLOGANIYLA İLAÇ, TIBBİ EKİPMAN İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASI VE SÜREÇ İÇERİSİNDE İŞİNİ KAYBEDENLERE DESTEK VERİLMESİ AMACIYLA BAŞLATILAN KAMPANYAYA ÇANAKKALELİLERİ DE DAVET ETTİ.

AK Partili Turan’dan ‘Milli Dayanışma’ kampanyasına davet

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korana (Covid-19) virüsüyle mücadele kapsamında, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla ilaç, tıbbî ekipman ihtiyaçlarının karşılanması ve işini kaybedenlere destek verilmesi maksadıyla başlattığı kampanyaya Çanakkalelileri de davet etti.

Türkiye’nin birlik ve beraberlikte rüşdünü ispatladığını belirten Turan, “Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği Covid-19 virüsüne karşı yine hemşehrilerimizin birlik ve beraberlik örneği sergileyeceğinden hiç şüphemiz yok. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Milli Dayanışma’ kampanyasına iş adamlarımızın, hemşehrilerimizin, il ve ilçe teşkilatlarımızın katılmalarını bekliyoruz. Çanakkale’ye yakışır bir duruş ile devletimizin arkasında dimdik durmamız gerekiyor. Toplumsal beklentiler ve talep doğrultusunda ortaya çıkan bu durum ülkemizde ilk defa gerçekleşmiyor. Milletimizin yardım sever kimliği her zaman kendini gösteriyor. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile beraber bizlerde bu kampanyaya destek olacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER