CHP Erzincan Belediye Başkan Adayı İsmail Taş Sebze Halini Gezdi

Erzincan Sebze Meyve Hali’ni gezen CHP Belediye Başkan Adayı İsmail TAŞ, hal yöneticileri, esnaf, çalışanlar ve vatandaşlarla görüştü.

Görüşmelerinde herkesin sorunlarını, taleplerini ve fikirlerini alan İsmail Taş, 31 Mart’ta seçildiği takdirde Erzincan’da özellikle tarım ve hayvancılığı özendirecek, köylerin ve köylülerin kalkınmanın dinamosu haline getirecek projelerle geldiğini ifade etti.

Esnaflardan, kış aylarında halde satılan ürünler arasında Erzincan’da üretilen ürün bulunmadığı bilgisini alan Belediye Başkan Adayı İsmail Taş; “Kendi halimizde Erzincan’da üretilen hiçbir ürünün satılmadığını öğrendik. Ekip biçen, hayvancılıkla uğraşan, üretip kent ekonomisine katkı sağlayan çiftçimizi destekleyecek projelerimizin önemini bir kez daha anladık. Gerek açıkladığımız, gerekse henüz açıklamadığımız birçok projemizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladık. Sadece kendi halimize değil, Erzincan dışına ürün satan hale geleceğiz. 31 Mart’ta Erzincan’a baharı hep birlikte getireceğiz, bu kenti hep birlikte kalkındıracağız ve hep birlikte kazanacağız” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE