banner377

Sakaryq’da muhtelif noktalara dezenfektan otomatları eklendi

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KORONA VİRÜSE KARŞI TEDBİR ALMAYA DEVAM EDİYOR. BÜYÜKŞEHİR TARAFINDAN ŞEHRİN İŞLEK VE ÇEŞİTLİ YERLERİNE DEZENFEKTAN OTOMATLARI YERLEŞTİRİLDİ.

Sakaryq’da muhtelif noktalara dezenfektan otomatları eklendi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Korona virüse karşı tedbir almaya devam ediyor. Büyükşehir tarafından şehrin işlek ve çeşitli yerlerine dezenfektan otomatları yerleştirildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Korona virüsün her geçen gün daha fazla yayılması nedeniyle önlemlerini artırdı. Şehrin çeşitli işlek cadde ve sokaklarına dezenfektan otomatları yerleştirildi. Gece gündüz demeden dezenfekte çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sürekli kullandığı ve yoğunluk olan; Çark Caddesi’nin başına ve sonuna, Uzun Çarşı başına, Demokrasi Meydanı’na, Orta Garaj’a, İlçe garajlarına, Büyükşehir Belediyesi önüne, Kültür Dairesi Başkanlığı önüne, Yeni Cami önüne ve SASKİ’ye dezenfeksiyon otomatları yerleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Evlerinden çıkmak zorunda olan vatandaşlarımız için şehrin sık kullanılan geçiş noktalarında önlemlerimizi almaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER