banner377

Başkan Hamit Kılıç sanayi sitelerinde ve sebze halinde maske dağıttı

SAMSUN BAFRA BELEDİYESİ, KORONAVİRÜS (KOVİD-19) İLE MÜCADELEDE KAPSAMINDA ETKİN BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYOR. MASKE DAĞITIMINDA BAŞKAN KILIÇ’A BÜYÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİF BAŞKANI HÜSEYİN USTA, KIZILIRMAK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİF BAŞKANI D.ALİ YÜCEL, SEBZE VE MEYVE HAL MÜDÜRÜ ETHEM ÖZEN İLE BİRLİKTE DERNEK BAŞKANI MURAT ŞAHİN EŞLİK ETTİ. SOSYAL MESAFE KURALLARINA DİKKAT EDİLEREK GERÇEKLEŞEN ZİYARETTE, SANAYİ ESNAFINA KORONA VİRÜSE KARŞI DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLMALARI KONUSUNDA UYARILARDA DA BULUNAN BAŞKAN KILIÇ, DAĞITIM İLE İLGİLİ YAPTIĞI AÇIKLAMADA, "İŞLERİ GEREĞİ ÇOK SAYIDA KİŞİ İLE MUHATAP OLAN SANAYİ SİTESİ VE SEBZE MEYVE HALİNDE BULUNAN ESNAFLARIMIZA SALGINDAN KORUNMALARINI SAĞLAMAK İÇİN MASKE DAĞITTIK. BU ZOR GÜNLERİ EL ELE VEREREK, HİJYEN VE SOSYAL MESAFE KURALLARINA DİKKAT EDEREK KISA SÜREDE ATLATACAĞIZ" DEDİ.

Başkan Hamit Kılıç sanayi sitelerinde ve sebze halinde maske dağıttı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçedeki Büyük Sanayi Sitesi, Kızılırmak Sanayi Sitesi ile Sebze ve Meyve Hali esnafına maske dağıttı.

Samsun Bafra Belediyesi, korona virüs (Kovid-19) ile mücadelede kapsamında etkin bir çalışma yürütüyor. Maske dağıtımında Başkan Kılıç’a Büyük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Hüseyin Usta, Kızılırmak Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı D.Ali Yücel, Sebze ve Meyve Hal Müdürü Ethem Özen ile birlikte Dernek Başkanı Murat Şahin eşlik etti. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleşen ziyarette, sanayi esnafına korona virüse karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarılarda da bulunan Başkan Kılıç, dağıtım ile ilgili yaptığı açıklamada, "İşleri gereği çok sayıda kişi ile muhatap olan sanayi sitesi ve sebze meyve halinde bulunan esnaflarımıza salgından korunmalarını sağlamak için maske dağıttık. Bu zor günleri el ele vererek, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek kısa sürede atlatacağız" dedi.

Türkiye’de görülen ilk korona virüs vakasının ardından ilçede gerekli bütün önlemleri aldıklarını ve sokaklarımızda ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Kılıç, "Belediye olarak hemşehrilerimizin yoğun olduğu pazar yerlerimizde de maske dağıtımı yaptık. İhtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza maske ulaştırdık ve ulaştırmaya devam etmekteyiz. Tabi bu salgında kişisel hijyen, koruyucu ekipman ve sosyal mesafe oldukça önemli. Esnafımıza bu konuda uyarılarımızı da yaptık. Alınan tedbirlere uyar, kendimizi izole edersek hastalığın büyümesinin önüne geçeriz. Bu nedenle kendimiz ve sevdiklerimiz için tedbirlere uyalım, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım. Bu sıkıntıyı sosyal mesafe kurallarına uyarak ve gerekli tedbirleri alarak hep birlikte kısa sürede aşacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER