banner335

İlkadım kırmızı-beyaz

Samsun İlkadim Belediyesinden Samsunspor'a Bayraklı Destek Geldi. Tff 2.lig Beyaz Grupta Lider Durumda Bulunan Samsunspor İçin İlçenin Bazı Noktaları Kırmızı- Beyaz Bayraklar İle Donatıldı. Şuana Kadar 61 Mahallede Ve Toplam 100 Bayrak Asıldı. Konuyla İlgili Bir Açıklama Yapan İlkadim Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, " Samsunspor Şampiyonluk Yolunda Emin Adımlar İle Yoluna Devam Ediyor. Bizler İlkadim Belediyesi Olarak Şehrin Bazı Noktalarına Samsunspor Bayrakları İle Donattık. Bu Yolda Samsunspor'un En Büyük Destekçilerinden Biriyiz. Şehir Olarak Daha Çok Kenetlenerek Destek Vermeliyiz. Samsunspor Bizim Ortak Değerimizdir" Diye Konuştu.

İlkadım kırmızı-beyaz

İlkadım Belediyesi tarafından şehrin bazı noktaları Samsunspor bayrağı donatıldı. Başkan Necattin Demirtaş, "Samsunspor ortak değerimizdir" dedi.

Samsun İlkadım Belediyesinden Samsunspor’a bayraklı destek geldi. TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta lider durumda bulunan Samsunspor için ilçenin 61 mahallesine toplam 100 bayrak asıldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Samsunspor şampiyonluk yolunda emin adımlarla devam ediyor. Bizler İlkadım Belediyesi olarak şehrin bazı noktalarına Samsunspor bayrakları astık. Bu yolda Samsunspor’un en büyük destekçilerinden biriyiz. Şehir olarak daha çok kenetlenerek destek vermeliyiz. Samsunspor bizim ortak değerimizdir" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER