banner377

Nikah salonlarında 14 Şubat yoğunluğu

Şanliurfa'da, 14 Şubat Sevgililer Günü Nedeniyle Evlenmek İsteyen Çiftler, Nikah Dairelerini Doldurdu.

Nikah salonlarında 14 Şubat yoğunluğu

Şanlıurfa’da, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle evlenmek isteyen çiftler, nikah dairelerini doldurdu.

Kentte, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle evlenmek isteyen çiftler nikah dairesine başvuru yaparak özel günü değerlendirmek istedi. Haliliye Belediyesi evlendirme memuru, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde başvuruda bulunanların nikahlarını kıydı.

Nikah salonunda düzenlenen törenle dünya evine giren onlarca çift 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikahlarını kıyarak çifte mutluluk yaşadıklarını ifada etti.

Sevgililer Günü dolayısıyla 14 Şubat tarihinde evlenmek istediklerini belirten Ali ile Özlem Demir çifti, “Çok mutluyuz. Bu güne özel olarak nikahımızı kıyıyoruz. Evlnme hazırlığı yapan genç çiftlere de evliliği tavsiye ediyoruz. Bugünün bizim içi ayrı bir önemi var. İki hediye alma durumundan da kurtuluyoruz”dedi.

Şükrü ile Selin Çallı Çifti, “Bugün ayrı bir mutluyuz. Nikahımızın bugüne gelmesi için çok uğraştık. Güzel bir duygu. Herkese nasip olur inşallah. Kendimizi şanslı hissediyoruz. Hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kulandı.

Haliliye Belediyesi, nikahlarını kıyılan genç çiftlere zeytin fidanı hediye ederek yeşil bir Şanlıurfa projesine de tekrar dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER