Mini boy elbise gerek görünümleri ve gerekse tek parça oluşlarından dolayı bayanların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alan ürünlerdir.

Gelin damatların yeni tercihi fotoğraf platoları Gelin damatların yeni tercihi fotoğraf platoları

Mini boy elbise gerek görünümleri ve gerekse tek parça oluşlarından dolayı bayanların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alan ürünlerdir. Mini elbise modelleri genellikle sade ve tek renkli tasarlanmaktadır. Özellikle siyah renkli mini elbise gece davetlerinde kurtarıcı ve tek parça şıklığı sağlar. Her kumaştan tasarlanan mini elbise modelleri genellikle saten, krep, kadife, deri, polyester, likra ve denim gibi kumaşlardan üretilmektedir. Kadınlara şık ve feminen bir görünüm veren mini elbiseler spor, günlük ve gece kombinlerinin vazgeçilmez elbise modelleri arasında  her sezon yer almaktadır.

Mini Elbise Modelleri Hangi Aksesuarlarla Kombinlenir ? 

Tek parça şıklığı sağlayan mini elbiseler çanta, topuklu ayakkabı, topuklu bot ve deri ceketlerle şık kombinler ortaya çıkartır. Mini elbise ile yazın topuklu ayakkabı kışın da topuklu bootie tercih edilerek feminen ve zarif bir görünüm kazanılır. Sonbahar aylarında deri ceketle kombinlenen mini elbiseler havalı bir şıklık yaratır. Gece davetlerinde toplu saçlarla halkalı küpe kombininde yer alan mini elbise göz alıcı bir görünüm kazandırır. Rengârenk ve farklı kumaşlardan tasarlanan geniş mini elbise  koleksiyonunu https://www.roman.com.tr/mini-elbise web sitesinden inceleyip satın alabilirsiniz.