banner377

Ronaldinho’ya 4 yıldızlı ev hapsi

BREZİLYALI ESKİ FUTBOLCU RONALDİNHO VE KARDEŞİ ASSİS MOREİRA, PARUGUAY'DA SAHTE PASAPORTLA YAKALANARAK 6 AY HAPİS CEZASI ALMIŞ DAHA SONRA DA 1.6 MİLYON DOLAR KEFALETLE CEZASI EV HAPSİNE ÇEVRİLMİŞTİ. RONALDİNHO VE KARDEŞİ, CEZALARININ KALAN KISMINI PARAGUAY'IN BAŞKENTİ ASUNCİON'DA BULUNAN 4 YILDIZLI BİR OTELİN KRAL DAİRESİNDE GEÇİRECEK.

Ronaldinho’ya 4 yıldızlı ev hapsi

Brezilyalı eski futbolcu Ronaldinho ve kardeşi Assis Moreira, Paruguay’da sahte pasaportla yakalanarak 6 ay hapis cezası almış daha sonra da 1.6 milyon Dolar kefaletle cezası ev hapsine çevrilmişti. Ronaldinho ve kardeşi, cezalarının kalan kısmını Paraguay’ın başkenti Asuncion’da bulunan 4 yıldızlı bir otelin kral dairesinde geçirecek.

Sahte pasaport kullanarak Paraguay’a girmeye çalışmaktan dolayı yakalanan Brezilyalı eski futbolcu Ronaldinho ile kardeşi Assis Moreira, hapis cezasına çarptırılmıştı. İkili 32 gün cezaevinde kaldıktan sonra 1.6 milyon Dolar kefalet bedeli karşılığında serbest bırakıldı. Cezası ev hapsine çevrilen Ronaldinho ve kardeşi, Paraguay’ın başkenti Asuncion’da 4 yıldızlı bir otelde cezalarını tamamlayacak. Kaldıkları kral dairesinde havuz ve spor salonu da bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER