banner377

Sivasspor’dan Galatasaray ve Kayserispor’a geçmiş olsun mesajı

SİVASSPOR KULÜBÜ, KORONA VİRÜS TESTİNİN POZİTİF ÇIKMASININ ARDINDAN GALATASARAY BAŞKAN YARDIMCISI YUSUF GÜNAY’A VE KAYSERİSPOR KULÜBÜ’NDE BİR İDARİ PERSONELİN SONUCUNUN POZİTİF ÇIKMASININ ARDINDAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI GÖNDERDİ.

Sivasspor’dan Galatasaray ve Kayserispor’a geçmiş olsun mesajı

Sivasspor Kulübü, Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Kayserispor’dan bir idari personelin koronavirüs testlerinin pozitif çıkması üzerine geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgınına Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Kayserispor Kulübü’nde bir idari personel de yakalandı. Sivasspor Kulübü de her iki kulübe geçmiş olsun mesajı yayımladı. Sosyal medyadan yayımlanan mesajda şu ifadeler kullanıldı:

“Galatasaray Kulübü, tedbir amaçlı olarak hastanede tedavi altına alınan Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın KOVID-19 testinin pozitif çıktığını, yine HES Kablo Kayserispor Kulübü de yapılan taramada bir idari personelin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı. Her iki kulübe de geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER