Sweatshirt modelleri arasında son zamanlarda trend olan kısa sweatshirt, yüksek belli modaya uygun bir kombinin en güzel tamamlayıcısı.

Sweatshirt modelleri arasında son zamanlarda trend olan kısa sweatshirt, yüksek belli modaya uygun bir kombinin en güzel tamamlayıcısı. Kısaltılmış sweatshirtler sayesinde beli daha ince görünüyor. Vücudu saran kısa sweatshirt yaz ve kış aylarında popüler olacak. Kadın modelleri hem şık hem de sportif tasarımları ile çeşitlilik göstermektedir. Şık görünmek istediğiniz günlerde pileli sweatshirtler tercih edilebilir. Kurtarıcı olarak kullanılabilecek parçalarla kombin yapmak çok daha kolay hale geliyor. Her cinsiyet için birçok modeli bulunmaktadır. Fermuarlı kollu sweatshirtler oldukça farklı bir görünüm kazandırıyor. Farklı renkler bir araya getirilerek farklı tarzlarda sweatshirtler elde edilir.

Özel Gün Hediyeleri İçin Sweatshirt

Versace Markası Hakkında  Versace Markası Hakkında 

Özellikle hediye olarak beğenilen bu modeller çiftin bağlılığını simgeleyici olabiliyor. Kral ve kraliçe gibi farklı karakterlere sahip baskılı modeller çiftlerin gözdesi oluyor. Renkleri ve baskıları ile diğerlerinden farklı bir kombin tarzı yaratma imkânı sunuyor. Çiftler arasında oldukça popüler olan bu sweatshirt, özellikle fotoğraf çekerken güzel görüntüler sağlıyor. Sweatshirtleri https://www.kostebek.com.tr/sweatshirtler sitesinden satın alabilirsiniz.