İŞKUR kurum dışı iş ilanları arasında yer alan ilana göre İBB bünyesine bağlı olan Boğaziçi Yönetim A.Ş kurumuna tecrübeli tecrübesiz daimi 50 kamu işçi alımı yapacaktır.

İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı olan Boğaziçi Yönetim A.Ş Kurum dışı personel alımı ilanını yayınladı, İBB Boğaziçi Yönetim A.Ş personel alımı ilanı İŞKUR kurum dışı iş ilanları sayfasında yayınladı. İşçi alımı başvuruları hale devam etmektedir.

İŞKUR kurum dışı iş ilanları arasında yer alan ilana göre İBB bünyesine bağlı olan Boğaziçi Yönetim A.Ş kurumuna tecrübeli tecrübesiz daimi 50 kamu işçi alımı yapacaktır. Alımı yapılacak olan personel adaylarının 18 ile 55 yaşları arasında olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 31 Temmuz 2022 tarihine kadar iş başvurusunda bulanabileceklerdir.

Boğaziçi Yönetim A.Ş bünyesindeki personel eksikliği için 50 temizlik görevlisi alımı ilanını İŞKUR kurumdışı iş ilanları üzerinden yayınladı. Yayınlanan ilana göre Boğaziçi Yönetim A.Ş bay bayan personel alımı yapacaktır. Adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Personel Alımı İçin İstenilen Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması,

Adayların 18 yaşını doldurmuş 55 yaşından gün almamış olması,

Herhangi sosyal güvenlik kurumlarından maaş almıyor olması,

Başvuruda bulunacak olan erkek adaylarının askerlik görevini yerine getirmiş olması,

İş başvurusunda bulunan adayların herhangi bir sağlık sorunun olmaması,

Otobüs firmalarına fahiş fiyat denetimi Otobüs firmalarına fahiş fiyat denetimi

Adli sicil kaydı ve sabıka kaydı,

Başvurduğu meslek dalında en az 2 yıl tecrübe sahibi olması,

Boğaziçi Yönetim A.Ş tarafından belirlenecek olan vardiyalı çalışma saatlerine uyulması,

MEB onaylı hijyen belgesine sahip olması,

Kamu Personel Alımı Başvuruları

Boğaziçi Yönetim A.Ş iş ilanına başvurmak isteyen adaylar başvurularını İstanbul büyükşehir belediyesi kariyer sayfası üzerinden başvurularını online olarak yapacaklardır ya da haberimiz içinde en altta yer başvuru adresi üzerinden iş başvurusunu yapabileceklerdir.

İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Başvurular 1 Temmuz İle 31 Temmuz tarihleri arasında başvurularını online olarak yapacaktır.