Kıbrıs’ta trafik kazası geçirdikten sonra Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) tedavi altına alınan Uzman Çavuş Mücahit Demirel, hayatını kaybetti. Kazada yaralanan ve tedavi için GATA'ya sevk edilen Demirel, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Cumhurbaşkanı'na Hakaret ve Polisi Darp Eden Şahıs Tutuklandı Cumhurbaşkanı'na Hakaret ve Polisi Darp Eden Şahıs Tutuklandı

Cenaze Memleketi Yozgat'ın Saraykent İlçesi'ne Bağlı Kamberli Köyü'ne Getirildi. Demirel'in naaşı, memleketi olan Yozgat'a getirilerek, Saraykent ilçesine bağlı Kamberli köyünde defnedilmek üzere ailesine teslim edildi.

Köy Meydanında Düzenlenen Törenle Son Yolculuğuna Uğurlandı. Kamberli köyü meydanında düzenlenen cenaze törenine, il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra Demirel'in yakınları ve köy halkı da katıldı. Törende, Demirel'e son görevleri yapılarak dualarla ve saygıyla anıldı.

Uzman Çavuş Mücahit Demirel, Kamberli Köyünde Defnedildi. Cenaze töreninin ardından, Uzman Çavuş Mücahit Demirel'in naaşı, Kamberli köyündeki aile kabristanına defnedildi.

Kaynak: iha