Son Dakika

Mevlid-i Nebi Haftası çocuklarla kutlandı

YALOVA ALTINOVA İLÇE MÜFTÜSÜ RECEP EREN, YAZICIOĞLU KIZ KURAN KURSUNU ZİYARET EDEREK 4-6 YAŞ GRUBU ÖĞRENCİLERLE MEVLİD-İ NEBİ HAFTASINI KUTLADI. (MEHMET MERCAN/YALOVA-İHA)

YALOVA 03.11.2020, 08:15
Mevlid-i Nebi Haftası çocuklarla kutlandı

Yalova Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren, Yazıcıoğlu Kız Kuran Kursunu ziyaret ederek 4-6 yaş grubu öğrencilerle Mevlid-i Nebi Haftasını kutladı.

Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren, İlçe Müftülüğü Yazıcıoğlu Kız Kuran Kursu 4-6 yaş grubu öğrencilerini ziyaret ederek, öğrencilerle Mevlid-i Nebi Haftasını kutladı. İlçe Müftüsü Eren ziyarette, din görevlilerine ve öğrencilerine başarılar diledi.

“HZ. PEYGAMBER VE ÇOCUK”

Yazıcıoğlu Kız Kuran Kursu yöneticilerinden çalışmaları hakkında bilgi alan Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren, “Bu sene Mevlid-i Nebi Haftası teması ‘Hz. Peygamber ve Çocuk’ olduğu için kutlamanın merkezinde olmak istedik. Çocuklarımızla bu vesileyle bir kez daha bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Kurs Yöneticimiz Dilek Mısırlıoğlu, Öğreticilerimi Ayşe Tokdemir, Sümeyye Ateş ve Dilek Aydın Hoca Hanımlara ve sınıf annelerimize teşekkür ederim. Ayrıca öğrencilerimize de başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
28
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@