banner377

Ramazan Akşamlarının Vazgeçilmezi Türk Kahvesi

20 senedir kahvecilik yapan Bahadır Güven, Ramazan akşamlarında vatandaşlara eskinin kültürlerini yaşatmak adına hakiki Türk kahvesi yapıyor.

Ramazan Akşamlarının Vazgeçilmezi Türk Kahvesi

Erzincan Belediyesi tarafından vatandaşların dolu dolu bir Ramazan ayı geçirmesi sebebiyle başlattığı Ramazan Akşamları Programlarında 20 senedir kahvecilik yapan Bahadır Güven, vatandaşlara eskinin kültürlerini yaşatmak adına hakiki Türk kahvesi yapıyor.

Erzincan’da 20 senedir kahvecilik yapan Bahadır Güven Erzincan’ın vaz geçilmez Ramazan Akşamlarında bir ilki gerçekleştiriyor. Erzincan Belediyesi Kültür Evi arkasında kurduğu tezgâhında mangalın üstünde yaptığı hakiki Türk kahvesi ile Erzincanlı vatandaşlara yeni bir hizmet sağlıyor. 

         Bahadır Güven yaptığı açıklamada; “İyi bir kahve kısık ateşte yapılır. Kahveyi kıvamında atmalı ki o tadı yakalayabilelim. Biz bunu sadece kahve kültürü olarak düşünmüyoruz. Bunu tadında içmeniz için beni bulmanız lazım. Burada bizim için vatandaşlarımızın insanların memnuniyeti önemli, Erzincanlı vatandaşlarımıza evlerinde bulamadıkları imkanı burada sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER