banner377

ATB Başkanı Çandır: "Bayramı evlerimizde kutlayalım"

ATB BAŞKANI ALİ ÇANDIR, "BU BAYRAMI, SEVDİKLERİMİZLE KUCAKLAŞMADAN GEÇİRECEĞİZ. ANCAK ÖNEMLİ OLAN ONLARI HATIRLAMAMIZ, TELEFONDAN DA OLSA ONLARA EN GÜZEL DUYGULARIMIZI İFADE ETMEMİZDİR. BAYRAM COŞKUSUNU EVİMİZDE SEVDİKLERİMİZLE KUTLAYALIM" DEDİ.

ATB Başkanı Çandır: "Bayramı evlerimizde kutlayalım"

ATB Başkanı Ali Çandır, "Bu Bayramı, sevdiklerimizle kucaklaşmadan geçireceğiz. Ancak önemli olan onları hatırlamamız, telefondan da olsa onlara en güzel duygularımızı ifade etmemizdir. Bayram coşkusunu evimizde sevdiklerimizle kutlayalım" dedi.

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı. Çandır mesajında, “Manevi duyguların yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nı bu yıl Korona virüs nedeniyle mesafeleri koruyarak kutlayacağız. Bu Bayramı, sevdiklerimizle kucaklaşmadan geçireceğiz. Ancak önemli olan onları hatırlamamız, telefondan da olsa onlara en güzel duygularımızı ifade etmemizdir. Bayram coşkusunu evimizde sevdiklerimizle kutlayalım. Maneviyatı yüksek günlerde nefrete yer yoktur, kırgınlıkları unuttuğumuz bir bayram yaşayalım. Birbirimizi kucaklayacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bayramlara ulaşmamız dileğiyle, Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum. Bayramın insanlığa sağlık, barış, mutluluk getirmesini diliyorum" ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER