Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Serdar Demirci, Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atandı.

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cem Halil Mercimek'in istifasından sonra bir süre vekaleten Murat Sulu baktıktan sonra, Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine Serdar Demirci atandı.

Erzincan'da 10 Motosiklet 1 Otomobil Trafikten Men Edildi Erzincan'da 10 Motosiklet 1 Otomobil Trafikten Men Edildi

Serdar DEMİRCİ KİMDİR ?

1976 yılında Osmaniye'de doğdu. Lise eğitimini Osmaniye'de tamamladı. İnönü Üniversitesi Sosyoloji bölümünden 2001 yılında mezun oldu. İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde 2006 yılında Yüksek Lisansını tamamladı. 

2006 yılında TEDAŞ Genel Müdürlüğüne Sosyolog olarak atandı. 2007 yılından itibaren Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Sosyolog olarak göreve başladı. 2017 yılında Malatya Aile ve Sosyal Hizmet il Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. 2017 yılında Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne il Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. Malatya Aile ve Sosyal Hizmet il Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte iken 27.07.2022 tarihinde Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğüne İl Müdürü olarak görevlendirildi. 

Serdar DEMİRCİ evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.