Erzincan Belediyesi yaşlı ve ihtiyaç sahibi ailelere içerisinde bulunduğumuz Ramazan ayında da yalnız bırakmıyor.  Yer yıl olduğu gibi bu yılda Belediye’nin yemekhanesinde, Ramazan ayı süresince belediye ve hayırsever vatandaşların katkıları ile pişirilen yemekler, Belediye çalışanları tarafından yaşlı ve ihtiyaç sahibi 800 vatandaşların evlerine götürülerek teslim ediliyor.

 

İFTARLIK İÇİN 3 ÇEŞİT YEMEK VE 1 ÇEŞİT TATLI DAĞITIMI YAPILIYOR.

Yardımlaşmanın, paylaşmanın ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında, Erzincan Belediye’si yemekhanesinde hijyenik bir ortamda hazırlanan 3 Çeşit yemek ve 1 çeşit tatlı tek kullanımlık kaplarda özenle paketlenerek, yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarına iftar vakti gelmeden götürülüyor.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun'dan 23 Nisan Kutlama Mesajı Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun'dan 23 Nisan Kutlama Mesajı

BEKİR AKSUN; “RAMAZAN AYINA BİR KEZ DAHA KAVUŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Belediye Başkanı Bekir Aksun yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; “Rahmet ve bereketin simgesi, mübarek Ramazan ayında Belediyemiz ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile hazırlanan iftar yemekleri, Belediyemiz ekipleri tarafından yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın evlerine götürüp teslim ediyoruz. Hayırsever vatandaşlarımıza bu duyarlılıklarından ötürü teşekkür ediyorum.

Ramazan ayının ilimiz, ülkemiz ve tüm İslam âlemi için bir kez daha hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum.” dedi.